ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI
0533 273 01 13
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Değerli müşterilerimiz, aklınıza takılan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.
EŞ TAKİBİ

Eş takibi fiziki, telefon dökümü, resim, video gibi kanıtlarla gizlilik esasına uygun şekilde yürütülür. Takip sırasında elde edilen tüm kanıtlar müşteriye verilir. Bu arada, tüm bu veriler iş bittikten sonra ortadan kaldırılır. Çünkü ortada bir gizlilik vardır. Eğer siz de bu şüpheye düştüyseniz hemen dedektiflik büromuza ulaşabilirsiniz. Böylece eğer ortada böyle bir şey yoksa içinizdeki şüphelerden kurtulur ve mutlu bir aile hayatına kavuşursunuz. Eğer şüpheleriniz doğruysa, eş takibi sırasında toplanan deliller boşanma davasında elinizi kuvvetlendiricektir.

BOŞANMA DAVALARI

Açılmış boşanma davasında mağdur olmanıza rağmen ve evliliğinizin devamında hiç bir yarar kalmadığı ve boşanmanızın sizin ve çocuklarınız için yararlı olacağı kesin bilinmesi halinde ancak kusurlu eşiniz kusurlarını tespit edip delil elde edemediğinizden ve bu sebeple boşanamamanızdan dolayı mağduriyetinizin devam etmesi durumunda gerekli araştırma yapılarak varsa boşanmanıza yararlı deliller tespit edilir. Ve sizin bu davayı en az zararla sonlandırmanız için araştırma yapılır.

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

Evlilik öncesi araştırma yaptıracaksınız seçeceğiniz firmanın güvenilir, sadık ve kaliteli hizmet verip vermediğine, gizlilik ilkesine verdiği önemden anlayabilirsiniz. Araştırılmasını istediğiniz eş adayınızın; arkadaş ilişkileri, iş yaşamı, günlük rutini ve geçmişindeki tüm bilgiler kamera, video ve resim yoluyla sizlerin eline geçer, rapor halinde sunulur.

ADRES TESPİTİ

Adres tespiti, sizlerin bulamadığı kişi yada kişilerin uzman dedektiflik firmamız tarafından bulunması, ve bu kişi yada kişilerin adreslerinin sizlere belge olarak sunulması hizmetidir.

DOLANDIRICILIK DAVALARI

Dolandırıcılık davaları, günümüzde dolandırılma olayları artık herkesin başına gelmektedir. Her ne kadar genç aklı başında bile olsanız dolandırıcılık tuzağına düşmeme gibi bir garanti söz konusu değildir. Dolandırılan bir kişinin bilgilerini bir alanda toplayarak gerekli araştırmaları yapmaktayız. Yapacağımız araştırmalar tamamen dedektif kanunlarına ugun olarak yapıldığı için herhangi bir sorun teşkil etmez.

ÖGRENCİ TAKİBİ

Öğrenci takibi, okul sebebi ile çocuklarınızdan ayrılmak zorunda kalıyor ve onları hayatın yolunda mecburen yanlız bırakmak zorunda kalıyorsunuz. Bu süreç içerisinde yeni arkadşlar edinmekle başlıyor üniversite hayatları, tanımadıkları ve bilmedikleri insanlarla arkadaşlık etmeye başlıyorlar bunların içinde iyiler oldugu gibi kötü alışkanlıga sahip arkadaşlarda edinmiş oluyorlar. Nedir kotu alışkanlıklar; madde bagımlısı kişiler, farklı amaç güden kişiler ve benzeri gibi bunları da uzatabiliriz. Çocuğunuzun bu tur alışkanlıgı olan kişilerle arkadaşlık icerisinde oldugunu düşünüyor ve olacaklardan korkuyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir çocugunuzu sizin için izlememizi ve kötü alışkanlıgı olan şahıslardan uzak tutmanızı saglayabilirsiniz.

ŞİRKET ARAŞTIRMASI

Yaptıracağınız bir şirket araştırması vasıtasıyla piyasanın durumunu da öğrenmiş olmanız da cabası. Değerli ve kayda değer bilgilere ulaşan dedektifler, sizden aldıkları ön bilgilerle sizlere çok büyük bir yardımcı oluyor. Şirket ve ortakları hakkında geniş bir bilgiye ulaşmış olursunuz.

DEDEKTİFLİK FİYATLARI

Fiyatlandırma ile ilgili olarak öncelikle hizmet içeriğini ve ne kadarlık bir süre için hizmet alacağınızı bilmemiz gerekiyor. Detaylı bilgiyi iletişim sayfamızda bulunan iletişim numaralarını arayarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

BAYAN DEDEKTİF TALEP EDİYORUM

Değerli müşterilerimizin istek ve taleplerine göre uzman kadromuz içerisinde yer alan bayan dedektif hizmetimizin de bulunduğunu önemle hatırlatmak isteriz.