ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI
+90 552 425 00 00
Dil Seçin
trende

ŞİRKET ARAŞTIRMASI

Anasayfa » ŞİRKET ARAŞTIRMASI

Şirket Araştırması Dedektif Tarafından Nasıl Yapılır?

Şirket araştırılması; araştırılan kurum ve kuruluşların cari ve iktisadi hesaplarına ulaşılabilir. Kurumsal denetim ile şirketlerin tüm bilgilerine ulaşmak mümkündür. Şirketiniz ile anlaşma yapacağınız şirketin tüm hesap bilgilerine ulaşmanız mümkündür. Şirket araştırması yapılırken özellikle şirketlerin cari açıklarına bakılır. Banka hesaplarında gelir gider tabloları özellikle önemlidir. Kurumsal analiz yapılarak şirket içinde olan tüm bilgilere ulaşmak mümkündür. Bayilik anlaşması yapılacak ise mutlaka hukuki olarak iç ve dış denetim yapılarak bayilik sözleşmesinde belirtilen kurallara uygun olup olmadığı ve diğer bayiler ile arasındaki ilişki gözlemlenir.

Şirket Araştırması Neden Yapılır?

Şirket araştırması için dedektif özellikle şirketiniz ile ortaklık kuracağınız şirketler hakkında bilgi almak için yapılabildiği gibi bayilik vereceğiniz firmaların araştırması içinde yapılabilir. Şirket araştırması ile bayiliklerde özellikle firmaların iç ve dış denetimi yapılmaktadır. İç denetimde bayilik vereceğiniz firmanın tüm kurumsal denetimi, banka hesapları, açıkları ödemeleri, çekleri gibi şirket içinde olan konular araştırılırken, dış denetimde firmanın diğer şirketler, ödemeler ve ödeme alınması gibi konular araştırılır. Şirket araştırması ile birçok farklı konuda bilgi sahibi olunabilir. Şirket araştırmaları yapılırken mutlaka en profesyonel dedektifler ile çalışıldığından emin olunmalıdır. Kasko ve sağlık hasar soruşturmasına kadar yapılan firma denetiminde oldukça fazla bilgiye ulamak mümkündür. Şirket araştırmasında dedektif tutarak firma hakkında tüm bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Şirket Araştırması Hangi Durumlarda Gereklidir?

Şirketiniz ile özellikle ortaklık kuracak olan firmanın borçlarının olup olmadığını araştırmak için ticari sicil kayıtları, çalışan sayısı, çalışanların görev tanımı, araştırılması yapılan firmanın diğer firmalar ile birlikte yaptıkları anlaşmaları, diğer firmaların durumları, sözleşme şartlarını uygulayıp uygulamadıkları gelir gider tabloları, gelecek şirket planlaması, rakip şirketler ile kurulan iletişim gibi birçok konuda şirket araştırılması yapılmaktadır. Şirket verilerinin araştırılması için dedektif tutmak en doğru karar verilmesine neden olacaktır. Şirketin güçlü ve zayıf yönleri iş deneyim ve iş bitirme raporları şirket araştırmasında en önemli aşamalardır. Özel dedektif ile tüm bu sonuçlara ulaşmak şirket araştırması ile mümkündür. Mali hareketleri, banka hesap hareketleri, sektörel faaliyet analizleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Şirket Araştırması Nasıl Yapılır?

Şirket araştırması ile ortaklık kuracağınız ya da bayilik vereceğiniz firmanın tüm detaylı geçmişine ulaşmanız mümkündür. Dedektifler şirket araştırması yaparak en detaylı bilgileri sizinle paylaşarak firmanın güvenilir olup olmadığını anlayabilirsiniz. Özellikle gelir gider tablosu, banka hesapları, mali tablolar ve iş deneyim belgeleri özellikle şirket araştırmasında oldukça önemlidir. Yazılan çekler ve ödenen tutarlarda şirket araştırması için oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bayilik vereceğiniz ya da ortaklık kuracağınız şirketin detaylı tüm faaliyetleri ne özel dedektifler ile ulaşmanız mümkündür. Şirket araştırması için dedektif tutarak marka dedektifliği yaparak anlaşma sağlayacağınız firmanın sektörde nasıl bir yerde olduğunu görebilir, anlaşma yapmadan önce ona göre karar alabilirsiniz.

YASAL UYARI – BİLGİLENDİRME

Private Detective (Özel Dedektif) bürosu 2008 yılında kurulmuş olup İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla illerinde Kurumsal ofisleri bulunan bir resmi araştırma ve danışmanlık bürosu şirketidir. Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgeleri bulunmaktadır. Web sitemiz içeriğinde bulunan figür, resim, materyal, döküman ve diğer yazılar tarafımıza aittir. İzinsiz bu bilgilerin kopyalanması ve çoğaltılması durumunda yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.