ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI
+90 552 425 00 00
Dil Seçin
trende

SİBER DEDEKTİFLİK

Anasayfa » SİBER DEDEKTİFLİK

Siber Dedektiflik Nedir, Nasıl Yapılır?

Günümüzde tüm verilerin ve tüm hayatın sanal ortama geçmesiyle bir kişi hakkında en detaylı bilgiye ulaşabildiğimiz sanal ortamda siber dedektiflik ile araştırmak istediğimiz kişinin tüm bilgilerine ulaşmak mümkündür. Siber dedektiflik ile istediğiniz kişinin telefonunu, aracını, dinlemek ve izlemek mümkündür. Profesyonel cihazlar ile yapılan bu dinleme ve izleme işlemi kişinin fark etmeyeceği kadar küçüktür. Gerekli cihazlar ile kişinin nerede olduğunu ne konuştuğu, ne yaptığını hem dinlenip hem de izlenmekte aynı zaman kaydedilmektedir. Böylelikle istediğiniz kişiden her zaman bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Siber dedektiflik Nedir?

Siber dedektifler kişinin ya da şirketin sosyal medya hesaplarından, telefon aramalarına ve gittiği ortamlarda ne konuştuğuna kadar hemen ses hem de görüntü elde etmektedir. Siber dedektif ile istediniz kişinin telefonlara, sosyal medyalara ulaşmak mümkündür. Telefona indirilen özel programlar ile kişinin nelere baktığı, ne izlediği, kimler ile konuştuğu gibi birçok farklı şeye ulaşmak mümkündür. Siber dedektiflik ile merak ettiğiniz her şeye ulaşmanız mümkündür.

Siber dedektiflik ile her zaman ve her yerde istediğiniz kişinin tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Profesyonel yazımlar sayesinde siber dedektiflik ile denetim altında olan kişi asla yakalanmaz. Sanal takip adı versene bu uygulama ile kişinin her sosyal medyasında hatta kimliksiz açılan hesaplara bile ulaşabilmektedir. Siber dedektif tutmak için iyi bir araştırma yapılarak en profesyonel dedektif bulunmalıdır.

Siber Dedektiflik Neden Yapılır?

Siber dedektiflik kişilerin eşlerinden, çalışanlarından, aile bireylerinden şüphe duymaları üzerine yapılan bir araştırma çeşididir. Her konudan telefondan ve sosyal medya platformlarından halledildiği bu dönemde telefondaki bilgiler ile kişisel verilere ulaşmak mümkündür. Siber dedektiflik ile yapılan takip sonucunda ulaşılan kişisel bilgilerin paylaşımı özel hayat ihlalilden girdiği için bu bilgiler mutlaka gizli tutulmalıdır. Bu bilgiler ışığında sadece gerekli olan bilgiler alınmalıdır. Aksi taktirde özel hayat ihlali ile suçlanmak mümkündür. Siber araştırma için dedektif seçiminde oldukça titiz davranılarak işinde en profesyonel dedektif ile çalışmak gerekmektedir. Telefona indirilen özel programlar ile telefonda konuşulan, mesaj atılan herkese ulaşmak mümkündür.

Siber Dedektiflik Nasıl Yapılır?

Siber takip yapan alanlarında uzman dedektifler ile sanal takip yapmak mümkündür. Bilişim ve sosyal medya üzerinde uzman dedektifler tarafından yapılan uygulama ile kişileri sosyal medya üzerinden ve telefona indirilen birkaç uygulama ile ses kaydı görüntü kaydı ile takip etmek mümkündür. Siber dedektiflik ile kişinin birçok kişisel bilgilerine ulaşmak mümkündür. Teknik olarak sanal takip yapabilmek için profesyonel yazılımlar ve programlar kullanım aktadır. Teknik siber dedektiflik ile eşinizi, aile bireylerinizi, şirket çalışanlarınızı, sevgilinizi detaylı olarak takip edebilir her konuştukları ve görüştükleri kişilerden haberdar olabilirsiniz. Siber araştırmalar için dikkat edilmesi gereken konuların balında özel hayat ihlali gelmektedir. Özel hayat ihlali yapılmadan siber takip yapmak için en profesyonel dedektifler ile çalışılmalıdır.

YASAL UYARI – BİLGİLENDİRME

Private Detective (Özel Dedektif) bürosu 2008 yılında kurulmuş olup İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla illerinde Kurumsal ofisleri bulunan bir resmi araştırma ve danışmanlık bürosu şirketidir. Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgeleri bulunmaktadır. Web sitemiz içeriğinde bulunan figür, resim, materyal, döküman ve diğer yazılar tarafımıza aittir. İzinsiz bu bilgilerin kopyalanması ve çoğaltılması durumunda yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.