ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI
+90 552 425 00 00
Dil Seçin
trende

ORTAK ARAŞTIRMASI

Anasayfa » ORTAK ARAŞTIRMASI

Ortak Araştırması Nasıl Yapılır?

Ortak araştırması ortaklık kuracağınız kişi veya firmalara yapılmaktadır. Ortaklık kurulacak olan şahıs ise şahısın çevresi, ailesi, sosyal yaşantısı, sosyal medya kullanımı gibi birçok faklı konuda araştırma yapılmaktadır. Eğer ortaklık kurulacak olan firma ise firmanın diğer ortaklar var ise ortaklara karşı tutumu, bankalar ile ilişkili, gelir gider tabloları ve rakip firmalar ile olan sorunları araştırılmaktadır. Ortaklık olmadan yapılacak en büyük şans ortaklık araştırması yapacak bir dedektif bulmaktadır. Ortaklık kurulduktan sonra yapılan araştırmaların ya da kendisi ortaya çıkan gerçeklerin bir faydası olmayacaktır.

Ortak Araştırması Neden Yapılır?

Ortalık araştırması sizin veya şirketinizin zarara uğraması için yapılmaktadır. Ortaklık kurulacak olan kişinin ya da şirketin daha önceki tutumları incelenmektedir. Eğer kişi ile ortaklık kurulacak ise kişinin borçları, çekleri ve ödemelerinden sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşıma kadar her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Ortak araştırmasında dedektif tutmak oldukça önemli bilgilere erişmenize fayda sağlayacaktır. Aile yaşantısından sosyal çevresine kimler ile arkadaşlık ettiğine kadar her türlü bilgiye erişilecek gerekli olan bilgiler kullanılır. Ortak olunacak şirket ise şirketin çalışanlarından gelir gider tablolarından ödemelerine, alacaklarına vereceklerine kadar her türlü bilgiye ulaşılmaktadır. Ortak araştırması ile bit yol çıkılmadan doğru karar alınması kolaylaştırılır.

Ortak Araştırması Yapmak Nedir?

Ortak araştırması ile ortaklık kurulacak olan kişi ya da şahısın her türlü bilgisine ulaşmak mümkündür. Bu bilgiler ışığında bir zarar görmeden ortaklıktan vazgeçmek veya güvenilir kişi ya da şirket ise ortaklık kurmak mümkündür. Orak araştırması için saha ve internetten araştırmalar yapılacağından araştırma süresi yaksak 7 gün sürmektedir. Ortak olunmadan önce ortak araştırma yapmak içn dedektif tutmak oldukça normaldir. Eğer araştırılarak alan şirket ise bu araştırma süresi 10 güne kadar çıkmaktadır. Ortak araştırması için uzun gibi görülen bu bekleme süresi daha sonrasında ortaya çıkacak olan sorunlar ile karşılaşmamak adına aslında oldukça önemli ve az bir süredir. Ortaklık kurulduktan sonra çıkan borçlar, alacaklılar ya da ödemeler ile karşılamak 10 gün beklemekten daha büyük bir sorundur.

Ortak araştırması ile Hangi Sonuçlara Ulaşılır?

Ortak araştırması yapılarak ortak olunacak olan kişi ise kişisel tüm bilgilerine ulaşmak mümkündür. Ortak araştırması ile kişinin sosyal medya hesaplarında olan paylaşımları, beğenileri, kimleri takip ettikleri, kimler ile etkileşim kurdukları gibi birçok farklı bilgiye ulaşarak kişinin hayat görüşüne bile ulaşmak mümkündür. Ortalık yapılacak kişiler arasında anlaşmak aslında en önemli noktadır.

Ortak araştırma için dedektif tutarak en doğru sonuçlara ulaşmak mümkündür. Sonradan pişman olunacağına ilk başta ortaklık kurulmadan ortak araştırması yapmak en faydalı sorun çözümüdür. Bu yüzden sosyal medya araştırması ile birçok yararlı bilgiye ulaşmak mümkündür. Ortaklık araştırması yapılacak şirketlerin gelir gider tablolarına ve borçlarına ulaşmak mümkündür. Ortaklık araştırması şahıs ise yaklaşık 7 gün sürerken şirket ise yaklaşık 10 gün sürmektedir.

YASAL UYARI – BİLGİLENDİRME

Private Detective (Özel Dedektif) bürosu 2008 yılında kurulmuş olup İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla illerinde Kurumsal ofisleri bulunan bir resmi araştırma ve danışmanlık bürosu şirketidir. Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgeleri bulunmaktadır. Web sitemiz içeriğinde bulunan figür, resim, materyal, döküman ve diğer yazılar tarafımıza aittir. İzinsiz bu bilgilerin kopyalanması ve çoğaltılması durumunda yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.