ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI
+90 552 425 00 00
Dil Seçin
trende

HUKUK DANIŞMANLIĞI

Anasayfa » HUKUK DANIŞMANLIĞI

Hukuk Danışmanlığı İçin Özel Dedektif

Hukuk danışmanlığı aleyhinize açılmış bazı davalarda sizin yararınıza olacak hukuki bilgileri verecektir. Hukuki konularda yapılacak olan bazı gelişmelerde sizi ve haklarınız koruyacak olan bilgileri sizinle paylaşan hukuk danışmanı ile aleyhinize olan mahkemelerden oldukça güçlü bir şekilde ayrılmanız mümkündür. Hukuk danışmanlığı birçok farklı konularda kişilere yardımcı olmaktadır. Hukuk danışmanlığı yapan özel dedektifler ile mahkemede işinize yarayacak olan bilgilere ulaşmanız mümkündür. Mahkeme öncesinde hukuk danışmanı ile iletişime geçerek mahkemede karşılaşılacak sorunlara önceden doğru yanıtlar bulunmasına yardımcı olunur.

Hukuk Danışmanlığı Nedir?

Hukuk danışmanları günümüzde yaşayan bazı olumsuz olaylar karşısında haksız yere suçlanmanıza karşı gelerek sizi ve haklarınız koruyan kişilerdir. Mahkeme öncesinde hukuksal danışmanlık alarak mahkemede karşılaşacağınız birtakım sorunların önceden bilerek doğru ve yararınıza yanıtlamanıza yardım olacaktır. Hukuk danışmanları kişilere bireysel haklarını yasal üzerinden de detaylı araştırmalar yaparak ortaya çıkaran kişilerdir. Hukuk danışmanlığı yapan kişiler haksız yere suçlanan kişi ve şirketleri yasaların üzerinde gerekli araştırmaları yaparak ulaştıkları sonuçları yorumlayarak kişiye bireysel haklarını ve korunması gereken hakları hakkında bilgi verir. Hukuk danışmanları genellikle yasallarda bulunan yoruma açık maddelerde boşluklardan yararlanarak kişilerin haklarını savunmasını sağlamaktadır.

Hukuk Danışmanına Neden İhtiyaç Vardır?

Hukuk danışmanları doğru delilleri doğru bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Hukuk danışmanlığına dedektif olarak katılarak hem doğru delillerin toplanmasına hem de bireysel haklarınızı doğru bir şekilde savunmanıza yardım eder. Hukuk danışmanları ile mahkemeye delil olarak sunulacak deliller seçilerek mahkeme kararını lehine çevirmek mümkündür. Örneğin evli bir çift aldatıldığından şüphe ediyor ise ve bunu delil olarak mahkemeye sunmak istiyorsa doğru delilleri sunmalıdır.

Bir erkek ve kadının birlikte yemek yemesi bir aldatma kanıtı değildir fakat aynı otele kayıt yaptırmaları ya da sarmaş dolaş çekilen fotoğrafları veya ortak çocuklarının olduğu DNA testi ile kanıtlanarak mahkemeye sunulursa bu oldukça sağlam bir delil olacaktır ve mahkeme heyeti bunu değerlendirecektir. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bir konuda yargılanıyorsanız hukuk danışmanı dedektif ile doğru bilgileri mahkemeye sunmak ve yasal haklarınızı doğru öğrenerek mahkeme karşısında kendinizi savunmamanız mümkündür.

Hukuk Danışmanlığı Neden Önemlidir?

Hukuk danışmanı ile çalışmak bireysel haklarınızı korumak, mahkeme karşısında sorulabilecek soruların ya da istenebilecek delillerin önceden toplanılmasına yardım edecek biri ile çalışmak demektir. Örneğin bir cinayet davasında şüpheli iseniz hukuk danışmanı ile cinayet saatinde nerede olduğunuza dair deliller toplayarak bu suçlamayı düşürmeniz mümkündür. Eğer bir olay karşısında bireysel haklarınızı bilmiyorsanız sizin veya şirketinizin haklarını koruyacaktır. Gerekirse yasadaki maddelerde boşluklar bularak yorumlamayla sizi ve haklarınızı savunacaktır. Hukuk danışmanlığı için özel dedektif tutarak hem delil toplamak hem de şahıs ve şirket haklarını korumak mümkündür. Mahkemede size ve bireysel haklarınız ile ilgili size bilgi vererek en güvenilir şekilde mahkemeden ayrılmanız mümkündür.

YASAL UYARI – BİLGİLENDİRME

Pozitif Dedektiflik (Özel Dedektif) bürosu 2008 yılında kurulmuş olup İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla illerinde Kurumsal ofisleri bulunan bir resmi araştırma ve danışmanlık bürosu şirketidir. Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgeleri bulunmaktadır. Web sitemiz içeriğinde bulunan figür, resim, materyal, döküman ve diğer yazılar tarafımıza aittir. İzinsiz bu bilgilerin kopyalanması ve çoğaltılması durumunda yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.