ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI
+90 552 425 00 00
Dil Seçin
trende

ADRES TESPİTİ

Anasayfa » ADRES TESPİTİ

Adres Tespiti Nedir? Adres Tespiti Nasıl Yapılır?

Adres tespiti işlemi birçok farklı konu için yapılabilen bir işlemdir. Ticari veya özel nedenlerden dolayı yapılan adres bulma çalışması oldukça titizlikle yapılan bir işlemdir. Adresi bulunması istenilen kişi adresinin bulunmaması için elinden geleni yaptığı için adres bulma çalışması oldukça zor yürütülen ve dikkat isteyen bir çalışmadır. Adres bulma çalışmasında verilen bilgiler oldukça önemlidir. Özellikle dolandırıcılık nedeniyle adres bulma çalışması oldukça sık yapılmaktadır. Borlu olan kişiler, kaçak kişiler, izini kaybettirmek isteyen aile bireyleri genellikle adres tespitinde en fazla karşılaşılan kişilerdir. Hukuki işlemler için tanıklık edebilecek kişilerde adres bulma çalışmasıyla özel dedektifler yardımıyla kolayca ulaşmak mümkündür.

Adres Tespiti Nasıl Yapılır?

Adres tespitinin yapılması için öncelikle adres tespit ettirmeyen isteyen kişilerin verdiği bilgiler oldukça önemli yer tutmaktadır. Verilen bilgiler ışığında en doğru sonuca ulaşmak mümkündür. Adres tespiti yaptırmak için profesyonel bir dedektif ile çalışmak en doğru karardır. Kişinin adı yakınları, telefon numarası, ikamet adresi, daha önce karşılaşılan mekanlar oldukça önemli bilgilerdir. Genellikle adres takibinde kişinin telefon numarası veya sosyal medyalarına giriş yapmış oldukları bilgisayarlardan konumlar tespit edilebilir. Kişinin özellikle çok vakit geçirdiği yerler biliniyor ise kişi en fala 3 gün içinde tespit edilecektir. En fazla 7 gün süren adres tespiti en profesyonel dedektifler ile yapılmalıdır. Özellikle borçlu olan kişilerin adres ve gayrimenkul tespiti yapılarak borçlu olduğu kişiye ödemeyi yapıp yapmayacağı tespit edilir.

Adres Bulma Çalışması Nedir?

Adres bulma çalışması oldukça titizlikle yürütülmesi gereken bir işlemdir. Adres bulma çalışması yapılırken mutlaka işinde en iyi olan profesyonel bir dedektif ile çalışılmalıdır. Profesyonel bir şekilde adres tespiti için oldukça dikkatli çalışılmalıdır. Adres tespiti dedektif ile yürütülmesi gereken bir işlemdir. Adres bulma takibinde olan kişi genellikle kaçak olarak adlandırılan kişiler olduğu için mutlaka dikkatli ve izole bir yaşam sürdürmektedir. Bu yüzden mutlaka dikkatli bir şekilde davranmaktadır. Dedektifler adres bulma çalışması yaparken bu duruma özellikle dikkat etmektedir. Adres takibi içinde bulunan kişi genellikle adı ve dış görünüşünü değiştirerek yaşamına devam etmektedir. Bu yüzden dedektifler olabilecek her detayı ince bir şekilde düşünerek adres tespiti yapmaktadırlar.

Adres Bulma Çalışması Nasıl Yapılır?

Kayıp aile bireyini bulmaya çalışan, eski bir dostunu veya sevgilisini bulmak isteyen, ödemesini alamadığı borçlusunu bulmak isten kişilerin en sık sordukları adres tespiti nasıl yapılır sorusunun yanıtı özel dedektiflerde gizlidir. Adres tespiti için büyük bir titizlik ile çalışan dedektifler hukuki nedenler ile bir olayda tanıklık edecek kişilerinde bulunmasında da yardımcı olmaktadırlar. Dedektiflere bu konuda özellikle verilecek bilgiler oldukça önemlidir. Bu verilen bilgiler ışığında özellikle IP adresleri ile aranan kişilerin konumlarına ulaşmak mümkündür. Adres tespiti özellikle IP adresleri ile dedektiflerin işini kolaylaştırmaktadır.